Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csikiző módszerek?

Csikiző módszerek?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy meg fogom csikizni a barátnőmet úgy hogy megkötözöm. Olyan dolgokat kérnék hogy milyen pózban kötözzem meg, milyen eszközöket használjak. Valami új eszközt ha tud valaki akkor azt írja le mert az alapeszközöket (hajkefe, fogkefe, babaolaj, toll) már ismerem és jó lenne valami új is. Olyanok is jók amik egyszerű otthoni tárgyak és lehet használni csikizéshez. Már végig olvastam a csikizéssel kapcsolatos kérdéseket de szinte mindenhol ugyanaz van. Illetve ha valakit már csikiztek meg így megkötözve az mesélje el hogy hogyan történt, miket használtak stb.

2017. jún. 1. 16:43
1 2
 1/11 anonim válasza:
42%
Erdekes latom szenvedélyesen allsz ehhez irj privátbankár!
2017. jún. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Az egyedüli lényeg, hogy akit csikizel az csikis legyen :D

Különben járhatsz esőtáncot is :D akkor se érsz el nagy hatást :P

2017. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon csikis a leányzó szóval nem fog unatkozni
2017. jún. 6. 17:24
 4/11 anonim válasza:
100%
Így már könnyebb dolgod lesz :)
2017. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szerencsés vagy, én is szeretném ezt megtenni... Ám a te eszközeid érik el a legnagyobb hatásokat, hamár mindenképp szeretnéd eszközökkel csikizni. Kötözd le úgy hogy a két kezét fel egymás mellé. legyen elérhető a hónalja (minél feszesebb a bőr, annál csikisebb) és a lábait külön külön.
2017. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
akárhogy is lesz, de küldj majd képet róla nekem.
2017. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Próbáltad már hogy az ujjadat nem teljesen érinted hozzá csak hogy éppen ,,súrolja" és lassan végig húzod? Hatékony lehet
2018. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az az igazság, a testalkattól is függ a dolog egy nagyon kis részt, de a helyedben kipróbálnám rajta azt, hogy az ajkaimat ráhelyezem a meztelen pocakjára és keményen belefújok, úgy hogy rezegjen. Érdemes kipróbálni mert sokesetben nagyon hatékony és borzalmas :D ugyanezt megteheted a hónalján ill. a nyakán is. Ott talán még kegyetlenebb is ;)
2018. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak furd bele az ujjaid a bordai koze es csikizd vegig a hasat orakon at :)
2018. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Amit 8-as írt én is tudom ajánlani. A legjobb ha a köldökére ,,célzol" ,akár bele is nyalhatsz.
2022. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!