Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Női marveles pólót hol lehet...

Női marveles pólót hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs melyik kategóriába kellett volna raknom a kérdésem. De alapvetően 2 problémám van

1. Nincs egy normális geek bolt magyarországon ahol mindenfélét lehetne venni?

2. A lányok nem szerethetik a képregényeket???

Volt jópár bolt ahol lehetett találni szuberhősös pólót. Aha.. férfi 74, női:4(!!!!) db. És azokon is mind Deadpool van, meg Batman.. A kérdésem: ti tudtok valahol valamilyen boltot ahol lehetne ilyen pólót venni? Győr közelében élek tehát maximum Bp-re mennék el..

Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni!! :)



2017. jún. 3. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és szeretem a szuperhősöket, képregénykollekcióm is van szóval ne általánosíts kérlek.

Konkrétan milyen szuperhősös pólót keresel?

2017. jún. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én amerikába utazó barátaimtól szoktam kérni. Persze ezt nem mindeni tudja megtenni. Itthon meg csináltattam inkább, mert olcsóbb mint venni, ráadásul ahogy mondod nincs nőiben.

De szerintem Győrben is lehet pólót nyomtatni, és te tervezed meg, tehát egyéni lesz.

2017. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már találtam 2 darabot itt magyarországon a neten, azok közül meglesz az egyik, de azért csinálok magamnak is valamilyet. El is küldöm a linket hogy milyenre gondoltam, és melyik lesz a nyerő nálam. Csak azért fura, hogy a google kiadott egy csomó jó találatot, képet arra hogy marvel women t-shirts, de ha ezt megyarul írtam be akkor meg férfi és gyerek dolgokat adott ki...
2017. jún. 7. 22:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Sikerült rámennem a küldés gombra, így (azonkívűl hogy pl Magyarország) lemaradt a link:

[link]

Egyébként nincs senki ismerősöm külföldön... pedig jó ötlet lenne.

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. jún. 7. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Aliexpressen lehet rendelni amugy ki a kedvenc szuperhősöd?
2022. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!