Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gyerekek, ti ha suliban...

Gyerekek, ti ha suliban játszanátok igazság vagy merészséget, meddig mernétek elmenni?

Figyelt kérdés
Nekünk az a gáz,hogy a múltkor a tanár hozta fel,mi meg bele is mentünk.Jó fej,meg bevállalós,de mégis csak tanár.És mondta hogy ezt még folytatjuk,de nem igen merek a többieknek mondani,hogy miket csináljanak,mert mégis csak suliban vagyunk,és tanár is van bent.Nekem eddig az volt a legkellemetlenebb,mikor az egyik srác osztálytársam mondta,a tanárnőnek hogy üljön bele xy ölébe (enyémbe)ő meg simán bele is ment,és óra végéig az ölemben ült,vicces volt,de nekem főként kellemetlen.17/L
2017. jún. 4. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a 8-os osztálykiránduláson volt hogy ezt játszottuk azt az egyik srácnak meztelenül kellett futni egy kört az udvarba a szálláson ahol voltunk kb 20 ember látta is a szerencséje az volt hogy már sötét volt és mindenét nem látták :D De amit te írsz az még nem annyira hangzik durván de az nem jó ha neked kellemetlen. 16/f
2017. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!