Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Balatonsound vélemények?...

Balatonsound vélemények? Könnyű becsajozni, jó a hangulat? Stb.

Figyelt kérdés
Idén megyek először soundra,légyszi olyan írjon aki már volt.

2017. jún. 8. 13:30
 1/3 anonim válasza:
49%
A hangulat jó ,főleg ha edzett tested van ,sok pénzed és szereted a monoton zenét amire izzadt tinilányok visítoznak. Becsajozni csak a fent említett dolgokkal lehet (pénz ,kockás has ,érdekes zenei ízlés) Hozzá szeretném tenni ,ha 18 év felett vagy ,akkor nem jársz jól ,mert az átlag életkora a lányoknak nagyjából 13. Ja és ha nincs beach tested ,akkor kinéz mindenki magámak ,és hasonló celeb leszel az interneten mint pumped gabo ,csak nem a táncod miatt. :)
2017. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
A hangulat jó, nem kell hozzá edzett test. Az én testemnél nem sok rosszabb van ott, de soha senki nem nézett ki, igaz nem is csajoztam be. Meg idősebb is vagyok, mint az átlag (kb. dupla annyi idős). De én a zenéért megyek és 5 nap táncért, ugrálásért. Ha nem vagy olyan visszahúzódó, még barátkozni is lehet. Lányokkal is.
2017. jún. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A hangulat egyedülálló, ha szereted a Balatont meg az elektronikus zenét, mindenképpen érdemes kinézni :) Becsajozni itt se mindig sikerül mindenkinek, de azért valószínű könnyebb itt mint máshol másmikor.
2017. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!