Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan magyar rádió...

Valaki tud olyan magyar rádió adóról ahol viszonylag politika mentes, de beszélgetős műsorok vannak és nem csak a zene megy egész nap?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy olyan rádió csatornát találni ahol nem csak zene megy 24 órában és a zenéket is ismétlik ezerszer egy nap.Jó lenne egy olyan rádió ahol beszélgetős magazin műsorok vannak minden témában (kivéve politika,vagy csak mértékkel),bulvár,gasztronómia,stb..

Tudom vannak rádiók amelyeknek van reggeli műsora.Azt hallgatom is,de azok csak 06-10.00 közt vannak.Azután már csak zene,és szinte semmi más.Tudom,nagyon régen volt már és sajnos csak múlt időben beszélhetünk róla,de anno volt a sláger rádió,8tudom van a sláger fm,de az is csak 6-10

óra közt ér valamit)tele jó műsorokkal.Kalácska Gábor műsora a Dumakanyar,aztán volt a Szerelem hullámhosszán...és még lehetne sorolni.Ma nincs egy rádió sem ahol normális hallgatható műsorok vannak?



2017. jún. 12. 23:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!