Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire veszélyes...

Szerintetek mennyire veszélyes egyedül diszkóba menni? Több lent.

Figyelt kérdés
A haverjaim lúzerok mikor buliba megyünk körbe állnak és nézegetnek jobbra balra és ennyi. Senki nem táncol se csajozik csak néznek és ebbe belefáradtam + hogy másnap azt kell hallgatnom ,hogy odamentem a csajokhoz és rajtam röhögnek pedig én legalább táncolok velük stb.. ami ezt még megtetőzi ,hogy jönnek elő a fényképek amiket csináltak ,én nem vagyok sértődékeny röhögni szoktam rajta mert vicces is de nem ezért akarok buliba járni. Ezért arra gondoltam ,hogy egyedül megyek és nem szólok nekik. Tapasztalatokra volnék kíváncsi de mindenki véleménye érdekel.Kort is írjatok meg nemet is légyszi:) Meg ha nem pont disco akkor még milyen helyekre szoktatok eljárni. 22f

2017. jún. 16. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én a helyedben inkább beszélnék egy közelebbi haverral, baráttal és úgy hátha ő is oldottabb lenne ha ketten elmentek. Ő is mehet ismerkedni és te is. A csajok amúgy is csapatban buliznak, akár ketten "csapatmunkával" odamehettek a csoportban/párban táncolókhoz és jobban eldumálgattok velük. Ugyan 22 évesen férfiként nem hinném, hogy pont a legveszélyesebb helyzetben vagy a discoban, bár ez függ a helytől is, rátermettségtől. Adódhatnak olyan szituációk ahol kiszemelnek; esetleg hazafelé követnek, jobb esetben "csak" kizsebel egy brigád és senkinek nem tudsz szólni mert egyedül vagy. Tűntek már el ilyen idős emberek. Nem mindegy persze, hogy Pesten vagy vidéken, azok közül is elhagyatottabb helyek, vagy biztonságosabb ahova sokan járnak.


23/f

2017. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!