Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthoni buliba milyen DIY...

Otthoni buliba milyen DIY cuccokat tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,tartanék egy családi bulit a a nagyszüleim kertjében,illetve teraszán és nincs nagyon ötletem,miket csináljak.


És milyen kaját/zenét stb válasszak?



2017. jún. 19. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben készítenék valami miniszendvicseket (hidegfalatokat : kenyérkocka, felvágott, sajt [esetleg] saláta, fogpiszkálókkal összetűzve) Attól is függ van-e allergiás a családban, mert olyankor illik valami kímélőbbet is készíteni külön. Zenének valami nyugisabbat (szóval nem a mai popot) ha van grillsütő, grillezni is érdemes, mindíg jólesik az a kaja amit mondjuk magunknak sütünk. Üdítőnek alkoholmentes sört is javasolnék, hogy az is, aki vezet, jobban kivehesse a részét a buliból. Kiraknék esetleg kártyát is, vagy valami társasjátékot, hogy senki ne unatkozzon, (családdal társasjátékozni szerintem nagyon hangulatteremtő) Most így hirtelen ennyi jutott eszembe, de remélem nem leszek lepontozva ha butaságot írtam.
2017. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!