Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lányok! Bulikon ti általában...

Lányok! Bulikon ti általában mennyi alkoholt isztok, továbbá mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Elég sok helyen látok fiatal lányokat, olyan 15 évtől, akik üvegből isszák a töményet 😱, főleg éjszakánként amikor hazafele megyek... Főként a ti alkoholivási szokásaitokra lennék kíváncsi, lévén gyorsan megváltoztak az ízlések az utóbbi időben...

16F



2017. jún. 27. 20:25
 1/8 A kérdező kommentje:

Itt most nem feltétlen az említett példára vagyok kíváncsi, hanem esetleg 'rendesebb' lányokéra

😂

2017. jún. 27. 20:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Remélem erre senki sem válaszol.....
2017. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bunkó a kérdés, de kíváncsi vagyok, ez van.
2017. jún. 28. 14:48
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg a kommented ellentmondás 😂
2017. jún. 28. 14:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nem sűrűn bulizok, de ha van rá alkalmam, akkor ízesített sör, vagy boros kóla...de nem brutál mennyiségben... 16/l
2017. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem járok bulizni, baráti társasággal ülünk otthon össze vagy ismerősünk falujába a helyi kocsmába aminek egy nagyon nagy feelingje van :D volt példa hogy berúgtam csúnyán mondjuk ez tény. Különben csak összeülünk pár sörre esetleg lecsúszik 2 koktél vagy Garrone. Mondjuk én szeretem a jó minőségű bort illetve a whiskeyt is, de rövidet nagyon ritkán iszom.


Lehet öreg vagyok már, hogy nekem ez is buli :D 21/L

2017. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. jún. 30. 15:24
 8/8 anonim válasza:
100%
Amikor bulizni megyek,én általában vagy koktélt iszom,vagy shot jagert,de nem viszem túlzásba,szerintem csúnya,mikor egy lány részeg.Én inkább csak a jobb hangulatért s hogy könnyebben elegengedjem magam,iszom alkoholt.17/L
2017. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!