Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit tudtok a Yuri on ice-rol?

Mit tudtok a Yuri on ice-rol?

Figyelt kérdés
Szivesen megneznem de persze magyar szinkronnal ha van de minimum felirat. Nem tudok szinte semmit rola. Help meee😅🔫 Hsny epizodos? Lesz meg folytatasa? A szereplokrol egy keveset? Van benne szex? 😏

2017. jún. 28. 23:27
 1/8 kaszásbébi válasza:
46%

Nincs magyar szinkron csak magyar felirat.12 részes és tudtommal lesz még egy évadja ami talán ősszel vagy télen jön ki.Szex sajnos nincs benne😭

Főbb szereplők(szerintem):

Katsuki Yuri: Yuri karierje nem éppen fényes így az egyik versenye után "összeomlik" (lelkileg) és a wc-ben sir majd miután hazatér Japánba, (meghízott)jégre áll és Viktor Nikiforov, híres korcsolyás darabját mutatja be egész jól... paranoiásnak mondanám szegényt(de csak egy kicsit, de megérthető miért)szerethető karakter, merész és egy kicsit mókás is

Viktor Nikiforov: egy eléggé vicces pofa de tud komoly is lenni. Probál újat mutatni és lenyűgözőt a jégen de már nem rud mit tenni de mikor meglátja Yurit a jégen(videoklipp ahogy Japánban a jégre állt a darabjával) ihletet ad neki és oda utazik hozzá, hogy az edzöje legyen. Viktor elég közvetlen, kitartó és szerintem aranyos...

Yuri Plisetsky(Yurio): fiatal nagy tehetség. Igy hogy most Viktor szabadságra ment őt küldik a pályára és igy végre debütálhat. Szókimondó, őszinte és borzasztó kitartó na meg akaratos...

Otabek:...na róla szinte semmit nem tudok.... valahohy ugy érzem kimaradt az életemből...

Személyes véleményem az animéről: amint megláttam a trailerét már imádtam. Nem egy unalmas anime, a rajzolás megfogott, nagyon tetszik. A karakterek személyisége változatos ami még jobban megfogott engem. Érthető a történet, felfogható amiről beszélnek. Az egyik nagy kedvencem lett az anime!

(Sajnálom ha nem kielégitő a válaszom!😔)

2017. jún. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uh koszonom nagyon tartalmas volt a valasz! Es egy kerdes meg... Azert h szex nincs kisebb dolgok vannak? 😏😋
2017. jún. 29. 01:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Második évad nincs bejelentve neki, csak mozifilm.
2017. jún. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benne kb semmi konkrétum, csak kémia van, de az nagyon:D Ami van, azt nem szeretném elspoilerezni, mert az az egyik legjobb rész és kell a felvezetés hozzá. Ha szeretnél szaftosabb dolgokat is (majd miután megnézted), akkor tudok nagyon jó fanfictionoket, de angolul van mind, szóval ha csak magyar jöhetne szóba, akkor azok ki vannak lőve.

12 epizód, filmet jelentettek be, de a készítő szeretne második évadot is, az első évad sikere miatt meg gondolom csak idő kérdése.

2017. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
utolsó, nope-nope, akad azért pár doujinshi magyar fordítással is c: (szám szerint 12-t találtam, amiből 5 az usagiteam fordítása)
2017. jún. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja nem azt mondtam hogy nem létezik magyar nyelvű fanfiction, csak azok amiket én ajánlottam volna, mert nekem tetszett, mind csak angolul van:D
2017. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 psmarcs ***** válasza:
hát nem értem hogy gondolod azt a kisseb dolgot...a meztelen fürdőzés annak számit??
2017. júl. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csók sincs benne
2017. júl. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!