Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok nekem shounen-ai és...

Tudtok nekem shounen-ai és shoujo-ai animéket ajánlani?

Figyelt kérdés

Oké, szóval, úgy döntöttem, hogy megpróbálkozom ezekkel a műfajokkal is. Már egy ideje animézek, de ezt a témát eddig igyekeztem kerülni, viszont azért érdekelne, hogy ezek mégis milyenek. Eddig csak olyan animéket láttam, amikben nem ez volt a fő vonal, maximum poénnak raktak bele 1-1 ilyet, de én arra lennék kíváncsi, milyen az "igazi", ha értitek x)Fontos, hogy kezdő vagyok, tehát ne valami hardcore yaoit/yurit ajánljatok, hanem lehetőleg olyat, amiben szex nem nagyon van, mert azt még hetero-ból sem merem bevállalni xD Szóval olyanokat, amiket egy témában nem járatos embernek is megmutatnátok, amikkel meg lehet ismertetni a műfajt.

Köszönöm előre is^^ Egyébként lány vagyok, 17.



2016. jún. 13. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Junjou Romantica, nagyon aranyos, vicces shounen ai.

Loveless, ez régebbi, cicafüles, érdekes.

Yuru yuri, shoujo-ai, csak most kezdtem, elég jónak tűnik.

2016. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
No.6 - én is ezt láttam először, ami shounen-ai, nem ezen van a hangsúly, de van benne, ráadásul szerintem maga a törtenet is egész jó. Én nyugodt szívvel ajánlom, szerintem első shounen-ainak tökéletes.
2016. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

No.6 +1

Tactics

2016. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezeket megnézem ^^ Még azt kérdezném, hogy esetleg van itt valaki, aki látta a Sekaiichi Hatsukoi-t és a Maria-sama ga miteru-t, és ha igen, mi a véleménye róluk?
2016. jún. 14. 09:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Én láttam a Sekaiichit, és nagyon jó volt. Jó volt benne hogy 3 pár életét, hétköznapjait mutatta be, és még a manga készítés folyamatába is belepillanthatunk. Ráadásul a vicces jelenetekben, pillanatokban is bővelkedik a sorozat. :)
2016. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Super Lovers (12 részes, vicces, romantikus, és nagyon jó)
2016. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én csak shounen-ait tudok mondani:

Junjou romantica - ezt kötelező megnézned:)

Először nekem a grafikája furcsa volt, nehezen szoktam hozzá de az 1. rész végére nagyon megszerettem. Vicces, teli van érzelmekkel, és van benne néhány kicenzúrázott szexjelenet. Eddig 3 évad van belőle

Loveless - bár ezt még nem láttam mivel nem akarja az Inda lejátszani, de szerintem ez is aranyos

Love stage!! - aranyos, vicces. A grafika szép, bár először a főszereplő lányos külsejét nehezen szoktam meg

Hybrid child - megható, de vannak benne vicces jelenetek. A grafika szép, nekem különösen a 2. és a 4. rész tetszik

No.6 - nincs benne olyan sok shounen-ai, de imádom. Megható, jó történet, a grafika szép, a karakterek érdekesek. Megjegyezném hogy az Opening nagyon el lett cseszve, az ending viszont gyönyörű, megható. A szövege is szép.


A Sekai ichi is nagyon cuki, a készítő ugyanaz mint a Junjounál, ezért ismerős arcok/személyek/stb is néha felbukkannak néha. Pl Akihiko, a "THE KAN" képregény, Marukawa kiadó vagy mi(xd), stb. Az op is tetszik, de ending jobban. Le van töltve a telefonomra is

2016. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A Super loverst kihagytam.

A grafika gyönyörű, a hátterek és a karakterek is jól vannak kidolgozva. A történet is jó, és ráadásul vicces is. (Apró SPOILER:mikor Haru anyja felolvassa Ren dolgozatát azon besírtamxD)

Igaziból ennek az animének egyetlen hibája van: a csapnivaló befejezés. Az a 12-13(?) rész semmire nem elég, a vége olyan mintha az évad közepe lenne. Bár ez nagyon 2.évad gyanús de én nagyon a szívembe zártam ezt az animét szóval nehéz leaz várni xd

Remélem tudtam segíteni:)

2016. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Wow, köszi utolsó, látom te nagyon benne vagy a témában ^^ Egyébként a No.6-ot megnéztem, az nagyon-nagyon tetszett, érdekes volt, most nézem a Junjou Romanticát. Olyan, mint egy normális shoujou, szóval nekem azt hiszem nem lesz majd kedvencem ez a műfaj (a shouojou-t sem nagyon szeretem), de tapasztalatnak tök jó volt, eddig bevallom, mindig azt hittem, ezek az animék ilyen hű de mocskos, durva dolgok, mert a rajongóik kissé elrettentőek :'D De már látom, hogy semmi ilyesmiről nincs szó^^
2016. júl. 10. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ezek csak shounen-aik, nem yaoik:D Yaoiban is inkább a mangák a durvábbak, az animékbe nem, vagy csak nagyon ritkán rakják bele a durvább jeleneteket.
2016. júl. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!