Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha verekedni...

Szerintetek baj ha verekedni szeretnék?

Figyelt kérdés

Az gond ha verekedni szeretnék olyan módom mint A harcosok klubja film/könyv elején ?

Szeretném érezni milyen ha megütnek erősebbé szeretnék válni és szerintem ez lenne rá a legalkalmasabb mód.

B kérdés szerintetek van olyan 15-16 éves fiú aki ebbe bele menne ?

Mivel én is 15 éves fiú vagyok.



2017. jún. 30. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk erősebbé ettől nem fogsz válni, de tőlem veretheted magad nyugodtan.
2017. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem úgy akarom mint ahogy a film végén ki derűt hogy magát verte hanem amikor még azt hittük hogy egymást püfölik.
2017. jún. 30. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elkeserítő, amikor egy olyan kiváló és mélyen filozofikus filmből, mint a Harcosok klubja tízből kilenc embernek csak a bunyós jelenetek ragadnak meg. A Harcosok klubja nem egy akciófilm, nem egy kalandfilm. A film célja a feltétel nélküli társadalom, fogyasztó és globalizmus kritika, a verekedős snittek csak harmadrangúak, csak eszközök.

Léteznek Budapesten és minden bizonnyal vidéken is olyan klubok, ahol illegálisan, síri titokban, a rend éber őreitől messze, elrejtőzve a kakasviadalok mintájára összecsaphat két random egyén egy kis plusz lóvéért, a nézőközönség pedig bátran fogadhat rájuk. Ezek a mérkőzések általában halálig, vagy legalábbis kórházig tartanak. Se 15 évesen, se később nem ajánlom számodra ezen klubok felkutatását. Ezek a helyek általában az alvilági maffiák kezében vannak, jobb nem keresgélni és bolygatni ezeket.

Te egy fiatal srác vagy! Tessék beiratkozni valami igazi küzdelmi értékeket nyújtó stílus edzéseire! Én a te korodban kezdtem el ökölvívással foglalkozni. Találj egy egyesületet, ahol reális harci képességeket tudsz fejleszteni. Ott megtanulsz dinamikusan, intenzíven, pontosan és szabályosan támadni, megtanulsz helyesen védekezni, kiéleződik a mozgáskoordinációd, megerősödik az izomzatod és hozzászokik az egész lényed a pofonokhoz. Aztán ha már elég ideje csinálod, kiépült valamifajta küzdelmi rutinod és a tréningek sparringjei nem elegek, akkor kereshetsz más harci stílust űző személyeket, akik hajlandóak veled szabadidejükben kesztyűzni egy pár menetet. Én kb. két évnyi ökölvívás után kezdtem el összejárni thai boxer és birkózó cimboráimmal kumitézni, amit azóta is havonta legalább egyszer megejtünk. Javaslom a következő rendszereket, ha tényleges harci skillekre vágysz: box, thai box, savate, birkózás, judo, BJJ.


#CHRILLEX

2017. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem veresd el magad, csak nehogy egy küzdősportoló arccal fuss össze aki jól összever.

Ennyi idősen én is azt hittem hogy milyen kemény vagyok, aztán elkent szájjal mentem haza a box edzésről, miközben csak egy 14 unciás kesztyűvel kaptam ki.

2017. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 roland7564 válasza:
100%
tesó....me keresd a bajt mert azt hiszed tudsz verekedni meg stb....láátam már ojat hogy a gizda gyerek kiütött egy 100kg-os gyereket csak mert gyorsabb volt....Ennyi a véleményem
2017. júl. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!