Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mivel tudom lejátszani tv-n...

Mykensf kérdése:

Mivel tudom lejátszani tv-n kivűl a3D mkv formátumot USB-rő? Projektorra menne a kép.

Figyelt kérdés

2017. júl. 1. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mármint 3d filmet...?

Médialejátszóval...

Cinema 3d képes projektorral csak és speciális vászon is kell hozzá!!!

Bár nem gondolom hogy van...:(

2017. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt olvastad?

[link]

2017. júl. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A vlc nem alkalmas csak anaglif az-az piros-kék 3d film lejátszására. amihez a 2szinü szemüveg kell. Nekem Hd 3d MKV formátumu lejátszóra van szükségem. Amit egy 3ds tv simán lejátszik. De a projektorban nincs lejátszó mint a 3Ds TVben.
2017. júl. 2. 06:54
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Van 3D cinema projektor vászonnal szemüveggel. A problémám az hogy Eddig 3d-s filmet a 3Ds TV-n néztem. Amik önmagukban képesek USBről 3DMkv formátumot lejátszani a beépített lejátszó miatt. A projektorban nincs ilyen lejátszó.Ezért gondoltam külső lejátszóra. Melyik média lejátszó képes erre?
2017. júl. 2. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!