Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy tudok privát módon profilképet változtatni?

Szeretnék új profilképet a facebookra, már meg is van a kép, de utálom amikor a facebook minden ismerősömnek megmutatja az új képemet. De nem tudom hogy kell. Annak semmi értelme ha feltöltés után állítom be az "elrejtem az idővonalról" gombot, ugyanis addigra már mindenki látta... Sőt, utánna még több órával is lehet látni. 👏 Kérlek segítsetek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, profilkép, profil, privát, elrejtés, feltöltés, új

2017. júl. 1. 17:24  Privát üzenet  

A válaszok
Ha a kep lathatosagat atallitod "Csak én"-re, akkor nem fog megjelenni a hirfolyamukban, se az idovonaladon es ha rakattintanak a kepedre, akkor se latjak a lajkok szamat.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. júl. 1. 17:39 Privát üzenet
Szerintem, feltöltéskor nem tudsz ezzel mit tenni, csak utána tudod átállítani a láthatóságot. Amikor feltöltöd, mindenképp megjelenik a hírfolyamukban. Maximum, ha utána átállítod, hogy 'csak én', akkor ha ráfrissítenek, elűnik. De sztem először akkor is megjelenik. :/

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. júl. 4. 20:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha musical. Ly-n kilépek, akkor a privát videóm is eltünnek?
Letörlődött a telefonomról a musical. Ly. Minden musical. Ly ami rajta volt, a nyilvános meg a privát is letörlődött. Vissza lehet valahogy hozni?
Tumblr-ön hogy lehet megváltoztatni a profilképet?
Youtubeon lehet privát oldalt csinálni?
Milyen oldalak vannak ( a youtuben kivűl) amin lehet privát live streamet kezdeményezni?
Hogy lehet kirakni úgy profilképet, hogy csak én láthassam+ne jöjjön rá lájk+komi?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!