Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudok privát módon...

Hogy tudok privát módon profilképet változtatni?

Figyelt kérdés
Szeretnék új profilképet a facebookra, már meg is van a kép, de utálom amikor a facebook minden ismerősömnek megmutatja az új képemet. De nem tudom hogy kell. Annak semmi értelme ha feltöltés után állítom be az "elrejtem az idővonalról" gombot, ugyanis addigra már mindenki látta... Sőt, utánna még több órával is lehet látni. 👏 Kérlek segítsetek.

2017. júl. 1. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a kep lathatosagat atallitod "Csak én"-re, akkor nem fog megjelenni a hirfolyamukban, se az idovonaladon es ha rakattintanak a kepedre, akkor se latjak a lajkok szamat.
2017. júl. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, feltöltéskor nem tudsz ezzel mit tenni, csak utána tudod átállítani a láthatóságot. Amikor feltöltöd, mindenképp megjelenik a hírfolyamukban. Maximum, ha utána átállítod, hogy 'csak én', akkor ha ráfrissítenek, elűnik. De sztem először akkor is megjelenik. :/
2017. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!