Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nagyon gáz fesztiválra tanulni...

Nagyon gáz fesztiválra tanulnivalót vinni?

Figyelt kérdés

Szóval a barátommal és az ő barátaival megyünk egy 7 napos fesztiválra,sátorban fogunk aludni.

Augusztus végén engol felsőfokú nyelvvizsgát csinálok.

Mivel ugye 7 napig napoal is ott leszünk,arra gondoltam,hogy elvinném a tanulnivalóm,mert csak úgy végeznék az dott leckével.

Nagyon gáz lenne?:D

Nappal úgysem nagyon csinálnánk semmit.

Hülyének néznének?:D

17L



2017. júl. 2. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Telefonon vinnék valamit max és néha átolvasnám, de egy fesztivál jobb esetben tényleg arról szól, hogy mész meg alszol :D

Tehát ha nem alakul úgy, biztos nem tanulnék.

2017. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem lenne olyan nagy kiesés az a 7 nap. De elviheted a tanulnivalót, úgyse fogsz hozzányúlni:DD Amúgy szard le ki mit gondol, ha tanulni akarsz, akkor tanulsz. Szerintem a többséget amúgy se érdekli hogy ki mit csinál.
2017. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%

Igen extra gáz lenne otthon kell tanulni nem fesztiválon..

Amúgy ha ilyenkor már nem vagy olyan szinten hogy átmenj vizsgán ne számíts sok jóra felsőfokot már nem ingyen adják..

De nem baj van pénz ahogy látom kifizetni megint a vizsgadíjat is..PFF

2017. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!