Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » MELYIKET válasszam? 🔥

MELYIKET válasszam? 🔥

Figyelt kérdés
Milyen kamerát vegyek? Nem kétszázezresre gondoltam, maximum 110 ezer forintnyi összegű gépeket, ha ajánlanátok, az nagyon JÓ lenne!! 😊 Hogy mire kell? 15 éves vagyok, vlogolni kezdenék. Nem vagyok gameplay, kérdezz felelek, úgy sem mered videók párti, ezekből van elég, nézzék, akiket ez "kielégít". Én az életem akarom bemutatni... nem minden részletét, amúgy heti vlogokat gyártabék, esetleg néhány más kisfilmet később. Szeretnék valami egyedit alkotni, és úgy érzem ehhez eljött most az idő! Ehhez szeretnék kamerát venni! Jöhetnek a TIPPEK!😏😀

2017. júl. 2. 23:03
 1/1 Várhegyibence ***** válasza:
kamerát nem tudok de ha veszel egy samsung galaxy s advance telót akkor az benne van a keretedbe és ha nem terheled túl sokat nem is laggol
2017. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!