Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ellopták a Playstation account...

Ellopták a Playstation accountomat úgy hogy valahogy megtudták a jelszavam és megváltoztatták az email címet mit tegyek?

Figyelt kérdés

ma reggel kaptam egy emailt..Sign-in ID Change


This email confirms that your Sony Entertainment Network sign-in ID (Email address) has been changed successfully.


If you did not change your sign-in ID...


This email has been sent to you because the sign-in ID (Email address) for the relevant Sony Entertainment Network account has been changed. If you did not change your sign-in ID, please contact Customer Support at the following address:


[link] én nem változtattam meg az email címet és ha rákattintok a linkre amit ajánl akkor azt írja ki hogy nem találja az adott linket. mit tegyek ? így kárbaveszett a pénz amit a Playstation játékokra költöttem és kb használhatatlanná vált a ps4-em is valaki segítene ? előre is köszönöm a válaszokat



2017. júl. 5. 14:11
 1/4 anonim válasza:
Írj nekik emailt. Szerintem
2017. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Névtelenül nevű válasza:
Szia. Ugyanez történt velem. Mire jutottál?
2017. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Névtelenül nevű válasza:

06-1-677-7317 -es számot kell hívni. Hétfő-Péntek 9:00-17:00 -ig.

Sony ügyfélszolgálat. Fénysebességgel állították vissza, az egész 3 perc volt. Profi, jó ügyfélszolgálat, SONY minőség, gratulálok!

Amúgy ellopták az adataimat valahogyan, valami hackerkedés volt a dologban.

2017. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zalan0624 válasza:
Szia, ha szabad kérdeznem visszakaptad a fiókod? a Mai nap ugyanez történt velem, és nagyon kétségbe vagyok esve:(
2021. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!