Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vegita és Bulma összejön,...

Vegita és Bulma összejön, fanfiction?

Figyelt kérdés

Egyszer régen olvastam egy nagyon jó elképzelést mi szerint, hogyan jött össze Vegita és Bulma a Dragon Ball Z-ben, de sajnos már nem találom a blogot.Lehet, hogy letörölték, de bízom benne, hogy nem.

A történetben azt hiszem volt erotikus beütés is.Ha jól emlékszem onnan kezdődött, hogy Vegita megint túlhajszolta magát az edzéseken, miközben felkészült a robotok 3 év után esedékes feléledésére.

Aki esetleg tudja, miről beszélek, kérem küldje el a linket, mert nagyon régóta keresem!


Előre is köszönöm! :)



2017. júl. 7. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Angolul vagy magyarul volt ?

Egyébként engem is érdekel. Messze ők a kedvenc szereplőim. Goku buta és idegesítően jó. Apának és férjnek is rosszabb, mint Vegita. Bár lenne egy hentai is Bulmáról és Vegitáról :D Trunks valahogy megfogant ... Sajnálom, hogy érdemben nem tudtam hozzászólni.

2017. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, magyarul olvastam.

Nekem is Vegita, mondjuk nem mondanám, hogy Gokut nem bírom. Apának és férjnek is tényleg rettenetes. Oké, hogy szereti őket, de rémesen érdektelen, ha valamelyikük meghal. "Majd úgy is felélesztjük őket a kristálygömbökkel!" Mintha azt mondaná, hogy tegye be a mikróba a csirkét! :'D

Semmi baj! :)

Azért majd remélem lesz olyan, akinek esetleg megvan ez a kis történet. Vagy esetleg, véletlenül pont az, aki írta. (Ennek kevés az esélye, de azért reménykedek.)

2017. júl. 7. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!