Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budán a látványossságok...

Budán a látványossságok belépőjéért mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnapra szeretnék egy kirándulást szervezni a párommal, de az a helyzet, hogy hiába keresem a belépőárakat, nem találom, remélem tudtok nekem segítenei. Mndketten diákok vagyunk!

Először is fel szeretnénk menni a Citadellára, megnézni a kilátást, és a szabadság szobrot (tudom, ezek mind ingyenesek), és az ott lévő múzeumot (azt hiszem Hadtörténeti kiállítás) is meg szeretném tudni, hogy oda mennyi egy diák belépő, vagy ha az nincs, akkor egy sima. Utána a Mátyás templomot szeretnénk megnézni (remélem ez ingyenes?). Utána a halászbástyát, ezt megtaláltam, 800 Ft/fő. A halászbástya után szeretném megnézni a Budapest Történeti múzeumot (diákjegy: 1000 Ft/fő), de nem tudom eldönteni, hogy ez most egybe van e a Budai várral, vagy sem. Mert következőleg azt néznénk meg, viszont ennek sem találtam, hogy mennyi a belépési díjja. És szeretném tudni, hogy akkor az most 1 vagy 2 külön belépő, mert maga az éppület ugyebár egyben van.

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna nekem segíteni :)



2017. júl. 12. 17:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!