Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vajon Budapesten hol van...

Titkos963 kérdése:

Vajon Budapesten hol van sztriptíz bár?

Figyelt kérdés

Még soha sem voltam olyan helyen,vajon mire számíthatok?

KB mennyi pénzt vigyek?


2017. júl. 18. 22:08
 1/5 anonim válasza:
Blue Angel bár, 1082 Budapest, Baross utca 4. A Kálvin téri aluljáróból feljössz a Baross utcánál és ott van. Bent még sose voltam, csak kivülről néztem és csorgott a nyálam...
2017. júl. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Lehet, h átnevezték Marylin-re, bár a lényegen nem változtat... :-)
2017. júl. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Most jut eszembe: a Ferenciek terénél, a Váci utca - Kígyó utca keresztezödés közelében is van egy. Ez napközben is nyitva. A portásuk egyszer nagyon invitált, de ide sem mentem be...
2017. júl. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még egy hely, ezt csak a buszról láttam: Mambo Cafe Strip Bar 1016 Budapest, Hegyalja út 2. Nyitva mindennap 21 - 05ig. www.mamboclub.hu
2017. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
El tudtál menni azóta sztriptízbárba? Melyikbe? Milyen volt? Teljesen levetkőztek a csajok vagy csak bugyira? Jól mozogtak? (Puncijuk mennyire volt leborotválva?) Minden érdekel, mesélj kérlek!
2017. aug. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!