Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valakit esetleg érdekelne egy...

Valakit esetleg érdekelne egy filmes-könyves és egyéb dolgokkal tarkított blog?

Figyelt kérdés

Tudom, ez elég szánalmas, így hirdetni magam, de elkezdtem egy blogot egy barátnőmmel, és nem nagyon jönnek az olvasók. Én türelmes vagyok, tudom, hogy nem várhatok egyből mindent, de azért mégis jó lenne, ha valaki olvasná, amit írok, esetleg építő jellegű kritikával illetné, stb.

Egyébként vannak Trónok Harca teóriák, és - habár az első résznek elmaradt - az új évad részeinek értékelése is fent lesz. Emellett van Pókember: Hazatérés, versfordítás, felnőtt és YA könyv, random szösszenetek, egész sokminden.


2017. júl. 21. 19:40
 1/1 anonim válasza:

Tudtok valami egyedit felmutatni, amit még nem lőtt el senki?

Könyves oldalnak itt van ez hatalmas közösséggel:

[link]

Filmes oldalnak itt van ez szintén nagy közösséggel:

[link]

Alapvetően elég snassz témákat írtál, de ettől még lehet kiemelkedő, ha az írásaitok színvonala az. Az oldal sablon alapján van vagy tisztességesen nekiálltatok fejleszteni a webes részét? (igen, ez az a pont, ahol a legtöbb kis blog elbukik, és nem, nem egy háttérképcserét értek ez alatt, vagy egy lemásolható kód beillesztését, hanem rendes kódolást)

Összegezve:

- egyediség tartalomban és felületben

- írások színvonala

- összeszedettség

- meghatározott irányvonal - ne akarj túl sok különböző tartalmat belevinni, arra koncentrálj, hogy ami van, az legyen tökéletes, és mások számára érdekes olvasmány


Ha ezek mind megvannak, már csak a megfelelő hirdetési felületet kell megtalálnod, ami nem ez az oldal.

2017. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!