Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha Nyíregyháza bulizósabb...

Ha Nyíregyháza bulizósabb város mint Debrecen, sokvalaki miért Debrecenbe megy bulizni Nyíregyházáról?

Figyelt kérdés

Voltam a Campusfesztiválon itt Debrecenben és alkalmi haversággal együtt buliztunk egy nyíregyházi társasággal akik mondták,hogy Nyíregyről rengetegen jöttek a fesztiválra.

Azt mondták,hogy ők azért jöttek egy jó nagyot bulizni,mert Nyíregyházán nincs ilyen nagy szabású buli mint itt,meg augusztus 20-án is jobb Debrecen,mert sokkal nagyobb a tűzijáték is meg több a program mint Nyíregyen valamint szórakozóhelyre is járnak át ide.

A campusra is úgy jöttek,hogy bérletük volt. Minden este jöttek ,hajnalban az első vonattal haza Nyíregyre este pedig újra vissza. Ezt csinálták négy napig míg a campus volt.


Elgondolkodtam,hogy akkor sokan miért mondják ,hogy Nyíregyháza sokkal bulizósabb mint Debrecen,és több,jobb szórakozóhelyek vannak Nyíregyen mint Debrecenben. Debrecen inkább az oktatás városa,mert tele van egyetemmel csakúgy mint Szeged,buli,szórakozóhely nincs annyi.


Akkor most mégis hogy hogy tömegessével jöttek Nyíregyről Debrecenbe,hogy a vonatokon is sokan voltak annyian jöttek át a campusra?

Akkor most Debrecen a bulizósabb vagy Nyíregyháza?


Nekem amúgy tök mindegy. Debrecenben szoktam néha menni bulizni,de majd nyiregyi ismerőseimmel elugrok Nyiregyen is bulizni valahová,összehasonlítom,hogy Debrecennel szórakozás terén.



2017. júl. 23. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Debrecenben három felsőoktatási intézmény van, Nyíregyházán is. Azért csak nagyobb város, meg 2x annyi ember lakik ott. Hidd el, itt is van sok debreceni pl. FŐHE idején.
2017. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt a debreceni hármat szorozd be még 1×

Csak a Debreceni Egyetemen 14 kar van.

Nyíregyházán azthiszem főiskola van ott arra ahol a stadion van,amerre a 8-as busz jár.

2017. júl. 24. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Debrecenben van 34.000 egyetemista, Nyíregyházán még a negyede sem.

Debrecenben 2x annyian élnek mint Nyíregyen - vélhetően ennyivel több a szórakozóhely is. Nagyobb a kereslet - ennyi.

Semmit sem jelent, hogy melyik "bulizósabb város"; ez így egy baromság.

2017. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attol függ mi számít bulizósnak! :D

Mit vagy úgy meglepve, hogy egy fesztiválra átmennek a szomszéd megyéből?

Nálunk épp nem volt fesztivál, ott pedig volt.

Nálunk FÖHE van, épp úgy jönnek a debreceniek, mint Campusra a nyíregyházaiak.

Szórakozóhelyek száma pedig nyílván a lakosság és ezen belül is a bulizó fiatalság száma alapján több vagy kevesebb.

De lehet inkább a minőség a fontosabb, mint a mennyiség.

Kérlek szépen egyébként az a főiskola is egyetem már. :p Oktatás ügyileg meg nem kell lenézni. Nem akkora a lakosság, nem akkora a település ezért vagy igény vagy lehetőség nincs több ilyen létesítmény létrehozására. Ehhez képest Debrecen mégiscsak (ha jól tudom) második legnagyobb városunk.

2017. aug. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!