Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Letiltott a...

Mit tegyek? Letiltott a Facebook a nevem miatt.

Figyelt kérdés
Még nincs végképp törölve a fiókom. A személyimet kérte, elküldtem neki.Azt írták hogy kapok egy emailt de nem kaptam még. A kép óta sokat változtam, félek hogy nem fognak felismerni. A nevem kicsit más volt facen, de a személyin ott a teljes nevem. Mivan ha nem fogadják el? Letiltanak örökre?

2017. júl. 25. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a neved? :-)
2017. júl. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is letiltott.Én nem is akartam soha fent lenni, nem érdekelt a dolog, mignem jártam sz.gépes tanfolyamra, és ott muszály volt csinálni.Amikor kész lett, engem rögtön letiltottak, indok nem volt.A tanfolyamvezető próbálta visszacsinálni, de ő se tudta.A nevem normális, van erkölcsi bizonyítványom,pedagógus vagyok, 2 diplomám van, jó családból származok, rendezett családi életet élek férjemmel és gyerekeimmel, gondolom nálam rosszabbak is fent vannak, én nem. Nem baj, nem is akartam, csak furcsa.
2017. júl. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem meg nem küldik az emailt. Félek hogy teljesen leblokkoltak
2017. júl. 25. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!