Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Pestiek! Aug.20-ai tűzijátékot...

Pestiek! Aug.20-ai tűzijátékot honnan érdemes nézni Budapesten?

Figyelt kérdés

Először tervezünk felmenni, idén a margit és a szechenyi híd között lesz. Ennek megfelelően én a szechenyi térre gondoltam.

Ahhoz a szállásunk is közel lenne amit kinéztem, 20 perc séta.

Élvezhető onnan?

Citadella, meg halászbástya, ilyesmi helyeken minden évben hatalmas a tömeg azt olvastam, plusz ahhoz taxizgatnunk v tömegközlekedni kellene.

Ötletek tippek?



2017. aug. 1. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol nagy a tomeg akkor.
2017. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akk menjünk vmi dombos részre csak csak fel?
2017. aug. 1. 20:04
 3/5 anonim válasza:

"Citadella, meg halászbástya, ilyesmi helyeken minden évben hatalmas a tömeg azt olvastam, "


A Szechenyi téren még nagyobb lesz a tömeg :) Kb. megmozdulni sem fogsz. Olyan hely nincs, ahol nincs tömeg és mindent látsz.

Illetve vehetsz jegyet hajókra. 15 rugóból megúszod: [link]

2017. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

sajnos a budget-be nem fér bele a hajójegy, bár tény h onnan lenne az igazi.

Akkor valamelyik magaslatot javaslod mégiscsak? vagy szimplán a lánchídról valahonnan aztán ennyi?

2017. aug. 4. 07:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok helyről lehet látni jól (ahonnan belátod a Dunát és a várost), a tömeget is elakarod kerülni? Miért? Ez is egy olyan nagy esemény mint akár egy koncert. Ott sem egyedül hallgatod nézed. :) Ez ezzel jár. Ettől még látni fogod a játékot, mert az égben van.
2018. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!