Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmennétek bulizni egy társasá...

Elmennétek bulizni egy társasággal, ahonnan csak egy embert ismertek? (Őt is csak haveri szinten)

Figyelt kérdés
Szívesen csapódok ugyan emberekhez, de nem tudom ebben a helyzetben mennyire unatkoznék/ maradnék egyedül!
2010. máj. 23. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tizenévesen nem bizonyult jó kimenetelűnek ez a "csapódás". De az is igaz, hogy végülis valahol el kell kezdeni a barátok szerzését, tehát egyszer megpróbálhatod, de ha nem fogadnak be (pl. nem hívnak, ha nem mégy), akkor hagyd őket a továbbiakban.
2010. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én elmennék. 18 éves vagyok és lány. Tegnap is úgy mentem, hogy 10 emberből csak egyet ismertem, és végülis mindenkivel tök jóba lettem. Máskor is volt már ilyen, főleg egy összeszokott társaságnál, ha bemegy oda egy "jó csaj", akkor jó érzés ha egész este foglalkoznak vele, dícsérik stb. Egy összeszokott társaságban nem feltétlenül kapsz annyi bókot.
2010. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltam már így,elég kínosan éreztem magam.Nem szeretem az ilyen szitukat,mindenki csak méregeti a másikat.
2010. máj. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
simán! minél bevállalósabb vagy annál jobb!!!!!::::) ez elég jó új barátságot hozhat!!!!::D
2010. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez egy összeszokott társaság, elég jófejek. Nem tudom, lehet jól ellennék így is.

Amúgy 19 lány vagyok

2010. máj. 23. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
mindig így kezdődik a gangbang...
2010. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!