Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » LED-es spot lampak sorban be...

LED-es spot lampak sorban be vannak kotve. Ugye a fekete kabellel kezdve (fazis, ugye? ). na mire a vegere erek a poharnal a fekete, vagy a kek kabelekkel kell csatlakoznom? Villanyszerelo is jon majd. Nem gyujtom magamra a hazat nyugi :D

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Jééééézus ereje!

Még jó, hogy jön a villanyszerelő, ugye? Me' ha nem jönne, ugye, akkor elég nagy baj lenne ebből.

Mi a bánatot műveltél? Spot lámpákat sorba kötötted? Miért gondoltad, hogy így kell? Ha én lennék a villanyszerelő, már aki hozzád megy, ugye... ha ezzel fogadnál, akkor én elköszönnék. Vaaaaagy kétszer annyit fizetnél, mint amennyit normál esetben kikalkuláltam, mert a plusz munkát meg kell fizetni! Mit kell beleturkelászni, ha egyszer jön a villanyszerelő?

Nem vagyok egy információféltő ember, így még le is írnám neked mit hogyan csinálj, csak ha mégsem érted mit írok le és nem sikerül, akkor ezzel annak a villanyszerelőnek okozok bosszúságot, aki utána megy hozzád s ez fogadja. Szóval hagyd békén és várd meg a villanyszerelőt. Ne kötözgess semmit sehova. Illetve kötözz szét mindent, ha nem akarod, hogy kinevessenek, mi több évekig te légy a best of story a kollégák körében.

Szóval tényleg, pusztán jóindulatból mondom, hogy várd meg a villanyszerelőt, köss szét mindent, eredeti állapotába állítsd vissza, és értsd meg, hogy nem segítek neked ebben, mert azzal jó eséllyel a villanyszerelőt hátráltatnám az aznapra vállalt feladatokban.

2017. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyám! Hozzá ne nyúlj, ennyi hozzá értéssel, várd meg a kollégát és ő majd szépen megcsinálja. Komolyan meg akarsz halni? De tényleg miért kell hozzá nyúlni ha totálisan nem értesz hozzá? Ez egy szakma. Én se állok neki vakbelet műteni, pedig elolvastam legalább 3 helyen a neten, hogy hogyan kell csinálni.
2017. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!