Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Sziget Fesztiválon milyenek a...

Sziget Fesztiválon milyenek a higéniai viszonyok általában? És mennyire ehetőek az ottani ételek? Volt már valaki beteg utána valami miatt?

Figyelt kérdés

Hali, most szombaton fogok kimenni első alkalommal a Sziget Fesztiválra 1 napra, éppen ezért érdekelne, hogy milyenek az ottani viszonyok higénialiag. Elsősorban saját kaját (szendvicseket) vinnék magammal mert rohadt drága minden de lehet hogy azért majd ennék ott valami főttebb ételt. Mennyire egészségesek az ottani kaják? Volt már olyan, aki a fesztivál után beteg lett?


Én arra emlékszem, hogy egyszer voltam egy rendezvényen és ettem egy gyrost, utána 1 hétig úgy ment tőle a hasam mint a vízfolyás. Na ezt nem szeretném ismét! Erre van esély? :/



2017. aug. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Kajat nem vihetsz be magaddal, anno lattuk, hogy kidobattak az elottunk alokkal ill velunk is ( alkohollal szinten igy van).

A kajatol barhol lehetsz rosszul ( sarki pizzasnal is), de a szigeten en meg csak finomat es frissnek tunot ettem, sosem vt tole semmi bajom. ( olyat egyel, amit elotted raknak ossze), ill kajalj otthon normalisan, mert tenyleg draga minden. H mennyire egeszseges? Hat attol fugg h mit kersz.

2017. aug. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor nagyvalószínűséggel a hamburger és gyros hústól nem lesz bajom ha ott eszem belőlük helyben?

(magyarul nem kapok el olyan fertőzést amelytől beteg lennék majd)

2017. aug. 9. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kajától nem volt bajom. Higénia szempontjából inkább minden mással volt gond. Összeszart zuhanyzó, szarral összekent wc falak stb. Mondjuk ez 2003-ban volt, lehet, hogy most már jobb a helyzet.
2017. aug. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Akkor nagyvalószínűséggel a hamburger és gyros hústól nem lesz bajom ha ott eszem belőlük helyben? "


El vagy tévedve, ez nem valami indiai piacbüfé.

Mindent ellenőriznek, mindennek patikának kell lennie, mert jön akár egy próbavásárló inkognitóban, és ha valami olyat találnak, bezárathatják az egész büfét, meg olyan bírságot varnak rájuk hogy a gatyájukat is ráfizetik.

2017. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van, ill annak is, aki a higieniarol irt zuhany/wck teren.. en 2011-12-13-14ben vtam, mindig pocsek allapotban vtak a toitoik, de melyik fesztivalon nem????
2017. aug. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vihetsz be kaját, csak nem nagy mennyiségben. ha beviszel 2-3 szendvicset és egy másfél literes ásványvizes/üdítős palackot, a kutya sem fogja tőled elvenni (max beleszagolnak, hogy nem alkohol-e). a benti kajával semmi gond nincs, szigorúan ellenőrzött minden, van egészséges kaja is bent, bár meg kell fizetni. van bent minden: rengeteg nemzet kajája, hamburgerek, Meki (eddig volt, most nem tudom, van-e), lángos, gyros, vega kaják... én sokszor ettem már ott, és semmi bajom nem történt. az ott lévő Aldiban is vehetsz zsemlét/kiflit és valami csomagolt szalámit, attól tuti nem lesz bajod. a higiénia meg... a toi toi wc-k nem a legtisztábbak, vigyél magaddal kézfertőtlenítőt meg papír zsebkendőt, és el leszel velük. vannak "normális" wc-k is a Szigeten, csak tudni kell tájékozódni :) a fesztiválon sok a por, de azért nem úgy kell elképzelni, hogy mindenki a mocsokban dagonyázik :)
2017. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!