Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért azt látom egy csomó...

Miért azt látom egy csomó videó alatt, hogy "gyere vissza" meg "gyógyulj meg"?

Figyelt kérdés

Vegyük például az arcnélküli manust, aki 4 éve abba hagyta a videózást. megnézek egy random vidit tőle, és érdekel az emberek véleménye, ezért megnézem a komment szekciót. Az egész tele van azzal hogy "folytasd pls" , "miért hagytad abba?" , "várunk vissza". Az egész komment szekció ezzel van tele a legtöbb videója alatt.


Ez van freddyD-nél is.


Most néztem meg egy JustVidman videót. Hiába tekertem le, csak olyat láttam, hogy "gyógyulj meg", "már x hónapja nincs vidi", "Vidman meghalt?"


Egy búcsú videónál megértem, de a többinél miért kell? A komment szekció azért van, hogy az emberek elmondják a véleményüket a VIDEÓRÓL. Irhatnának facebookra, vagy küldhetnének rajongói levelet. Dumaragunál pedig a bucsú videó alatt lenne egyedül helye szerintem



2017. aug. 15. 13:04
 1/1 anonim válasza:

Ebben nem nagyon volt kérdés.

Igazad van :D

2017. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!