Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan csinálta ezt a bűvésztr...

Hogyan csinálta ezt a bűvésztrükköt Hajnóczy Soma? Én is szeretném megcsinálni. Link:

Figyelt kérdés
[link]

2017. aug. 16. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

melyiket a több trükkből?


A kólás 5 forintost úgy hogy amikor kinyitotta dobta bele a pénzérmét.


A kártyásat a szájukban úgy, hogy két kártyán volt a soma felirat, egy amit kicserélt a fruzsi feliratossal az elején, aztán írt egy másikat elterelésből, és kicserélte a fruzsi kártyára, amit soma a szájába vett.


A kólás mézes teát passzolom, talán úgy ahogy Danny blú csinálta a vágó Istvános trükkjét, hogy útközben a tudatalattijába beírta, mit válasszon, tehát nem szabad akaratából döntött teljesen, hanem végig manipulálták.


Tehát tudta előre mit fog kérni és csináltak előre egy mézes akármilyen teával töltött kólásdobozt.



Amúgy nem rossz kóla reklám, mert az egész nem a bűvészről szól hanem hogy végig kólát bámulunk.


https://www.youtube.com/watch?v=5mqhbu8MsKk


itt a vágós trükk

2017. aug. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kartyatrukkre vagyok foleg kivancsi, de az se baj, ha a tobbit is leirjatok :)
2017. aug. 16. 20:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt, a 2at azert irtam most, mert meg nem toltotte be a valaszod.
2017. aug. 16. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!