Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik animének van a legtöbb...

Melyik animének van a legtöbb rajongója?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 19:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Talán Naruto, vagy Bleach.

De ez nem azt jelenti, hogy ezek a legjobb animék, de még mindig jobbak, mint a Yu-Gi-Oh, meg a Pukimon.

2010. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

mindig változik, attól függ az animax éppen melyiket nyomatja.


Szerintem DEATH NOTE forever!

2010. máj. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pukimon.. ez jó. :D:D


Amúgy szerintem a Dragon Ball a legnépszerűbb és ennek van a legtöbb rajongója. Talán Naruto, Bleach, esetleg Inuyasha vagy One Piece.

2010. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Thurston ***** válasza:
Kétlem, hogy egy ilyen shounen-nek... SZerintem még mindig az NGE a legnépszerűbb, annak ellenére, hogy feltételezem a "rajongók" fele nem is érti.
2010. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az NGE-rol sajnalatos modon az emberek fele nem is tudja, micsoda. A Bleachet, a Narutot, a Death Noteot, na meg a Sailormoont es a Dragon Ballt meg az is ismeri, aki nem mozog animes korokben.
2010. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Előző előtti: Evangelion? Hát nem is tudom... :S Szvsz mégha az emberek tudnának is róla, akkor is az agyonhypolt sorozatokra buknának...

Amúgy kérdező, ezt most MO-ra érted ? Mert ha igen akkor szerintem olyannak, amit mindenki ismer. Pl. Bleach, Geass estébé.

2010. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Úgy általában. Nem csak Magyarországon. És látom, valaki írta a Dragon Ballt.
2010. máj. 24. 20:44
 8/17 Thurston ***** válasza:

20:17


MIndannap amit itt leírtok, akkor van értelme, ha erről MO-ról beszélünk. Én világ-szinten értettem azt, amit mondtam...

2010. máj. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Thurston ***** válasza:
Ja, és senki nem ondja már, hogy a NGE nincs agyonhypeolva...
2010. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Oké, tegyük fel van egy teszt. Ha megkérdezünk egy csomó hazai animést, sokan nem fogják ismerni az Evát, mert mai közönség nagy része az, akik csak az Animaxen futó sorozatokat ismeri.
2010. máj. 24. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!