Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan töröltessem a facebook...

Hogyan töröltessem a facebook fiókom?

Figyelt kérdés
Van két régi facebook fiókom . Az egyiket 2015 vége óta nem használom a másikat meg már ki tudja. Töröltetni szeretném ,mert vannak elég kínos bejegyzések meg képek fent (szulinapok pls xd). Sem email cimet ,sem jelszót nem tudok hozzájuk. Hogyan tudnék akár egy kérelmet írni arról a facebooknak,hogy töröljék mind a két fiókom? Valahogy biztos meglehet oldani ,hogy töröljék. Nem voltam valami aktív a facebookon de van fent a 2015ben használt oldalamon egy profilkép meg ugye a szulinapi kepek de hat azokat csak megosztottak xD. Az ismerőseim meg ugyan azok mármint azokon kívül akik még lettek szóval 100%-san lehet tudni,hogy ezek az én régi facebookjaim. Valahogy segítsetek .

2017. aug. 19. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb nemtörődömséget, trehányságot nem tudok elképzelni. Mivel sem email cimeket sem jelszókat nem tudsz, igy örökké fennmaradnak fiokjaid a kényes adatokkal. Mepróbálhatsz irni a Facebooknak és előadni problémádat, de ugyan csak fel kell kötni gatyádat, hogy kellően bizonyitsál neki, az a két fiók a tied. Ha sikerül, talán szerencséd lesz. Sok esélyt nem adok neki.
2017. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kívánok ennél nagyobb "trehányságot" az életedbe mint ami ez volt :"). Anno még kis gyerek fejjel elfejeltettem az adataim a másikat (2015)ha nagyon tudni szeretnéd feltörték azért nem tudtam használni.
2017. aug. 21. 01:16
 3/3 A kérdező kommentje:
A válasz igaz későn érkezett de azért azt köszönöm. Helyesen írta ha esetleg valakinek akadna ilyen gondja írjon közbetlen a facebooknam.Benyújtottam egy kérelmet is a facebooknak mikor kiírtam kérdést és rá fél órával törölték is a profilokat szóval nem kell semmi gatyát felkötni csak egy össze szedett kérvényt írni és törlik is a hatalmas trehányságot -.-"
2017. aug. 21. 01:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!