Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Horror Cirkuszban részt...

Zaa Zse kérdése:

Horror Cirkuszban részt vesznek állatok?

Figyelt kérdés

Egy hagyományos cirkuszban az artistákon, bohócokon és más statisztákon kívül állatokat is bevonnak a szórakoztatásba. Álltalában nem a legjobb körülményeket biztosítják számukra, így többen (személy szerint én is) el sem látogatnak cirkuszokba.

Próbáltam utána olvasni, hogy a Horror Cirkusz mennyiben tér el egy megszokottól, de nem találtam semmi erre választ adót. Valaki aki esetleg volt már, az le tudná írni, hogy mire lehet számítani?

Válaszokat előre is köszönöm!



#Horror-Cirkusz
2017. aug. 23. 03:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én épp tegnap voltam. Nem, a Horror Cirkuszban nincsenek állatok. Az artisták és színészek különböző horror alakokat utánoznak, pl. Freddy Krueger, texsasi láncfűrészes, Annabelle, Sikoly, stb. A produkciók is nagyjából erre alapulnak, de nem igazán kell félni, legalábbis én nem féltem. Amiben még különbözik, hogy a statiszták ilyesztegetik az embereket a sötétben pl. mögötted van és megfogja lábad vagy hasonlók. :)
2017. aug. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!