Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért csinálnak az eredetileg...

Miért csinálnak az eredetileg fehér bőrű képregény szereplőkből fekete bőrűt?

Figyelt kérdés

Wally West, Iris West, Nick Fury, stb.

Nameg a Flashben nem értem, hogy jóformán az összes fehér bőrű feketével kavart.

Nem vagyok rasszista, de baromira zavar.


2017. aug. 25. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert így lesz PC a dolog. Ma ez a trend.
2017. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert különben rasszista az adott adaptáció.


Stephen King Dark Tower szériájában is a hótt fehér bőrű szereplőt feka játssza, mert muszáj.


De ha megfigyelted, most már a filmek 99%-ban is kell legyen egy másmilyen rasszból származó ember.

2017. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert különben rasszistának tartanák őket.

A színészekkel nincs bajom, de annyira utálom ezt.

A Thor-ban Heimdall is fekete. Norvégiában, a vikingek idején hány fekete ember élt?

2017. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma ennek a korát éljük. Gyakorlatilag elvárás, hogy minden filmben legyen "people of color" és lehetôleg nô fontosabb szerepben.
2017. aug. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja. Én is utálom. Szerintem ez egy nagy ostobaság. Tönkreteszi az eredetit. Sok mindent megváltoztat. A hatásait, az esztétikát, a megszokott kisugárzást, megváltozik, amit eddig átéltünk a képregényben látvány stb.

Szörnyű.

2017. aug. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!