Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik legyen? (nekem fontos)

Melyik legyen? (nekem fontos)

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves vagyok és nem tudom melyiket válasszam.Ugye most nekem van barátnőm és mindig lebasz mert mindig Ps4 én játszok.Es most akkkor játszák vagy ne?

2017. aug. 27. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
mármint a ps4-et válaszd vagy a barátnődet? Ha ilyen kérdés merül fel benned akkor a ps-t válaszd, mert nem való neked barátnő.
2017. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem való nekem barátnő ?!
2017. aug. 27. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert nem egyértelmű, hogy őt kéne választanod a ps4 helyett. de te még azt se tudod mi a fontos neked. egy barátnő vagy egy ps4...xd és csak annyit akar hogy kicsit több időt tölts vele, nem azt hogy ne játssz ps-el. de neked ez már olyan nagy kérés hogy kérdést írj róla. tudom lepontozol, mert nem tetszik az igazság, csak önigazolást akarsz kapni, hogy nem normális a barátnőd, amiért azt kéri, hogy többet legyél vele mint a play station-el és hogy jól csinálsz mindent
2017. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Nekem nem fontos a Ps4,barátnő fontosabb csak na"

ne írkálj nekem ilyen privát üziket..akkor meg ne ps-ezz ennyit..mi a probléma? csak beszélgetni akarsz, vagy miért írtad ki a kérdést? szegény szánalmas gyerek vagy..csak sajnálni tudlak.

2017. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ahhoz sincs kötöd hogy itt írj választ te szerencsétlen. és még én vagyok a szánalmas? :DDD csak értelmetlen sértegetésnek szánt gagyi nyomát tudsz nyomni? hagyjál már nagyon béna. inkább töröld magad az oldalról és gyújtsd fel a ps4-et a gépet, meg saját magadat is.
2017. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tököd*
2017. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azt mondod szájba rúgsz? meg hogy kemény vagyok? :DD olyan ovodás vagy gyerek..neten fenyegetőzöl, miközben még a felhasználónevemet se tudod, nem hogy az igazit. én legalább tudom a felhasználóneved, ennyivel előrébb vagyok mint te :P 16 évesen befognám a pofámat és vasalnám az ingemet évnyitóra hülyegyerek :D
2017. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
most meg rá ír, hogy "nem írsz te kutya?" :DDDDDD bocs gyerek nekem van életem is, nem egésznap itthon ülök és a frusztrációmat vezetem le a ismeretleneken.
2017. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tiltom a privát üzeneteidet te korcs :D majd itt megmutathatod a világnagy hogy milyen primitív egy hulladék vagy, aki kutyának nevezi az embereket. 16 éves kis 0 vagy gyerek.
2017. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem először, hogy troll, de tényleg vannak ilyen nyomorékok. :/
2017. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!