Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Youtube logó mellett miért...

Youtube logó mellett miért van kiírva hogy "HU"?

Figyelt kérdés

2017. aug. 29. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Változtattak rajta , kommentelni sem lehet a vidik alá.
2017. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de a videóm alatt ott vannak még a kommentek, és lehet írni is. őrültség lenne, ha elvennék a komment szekciót
2017. aug. 29. 21:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Most miert szorakozol? nekem GB van
2017. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ez komoly komment volt-e, de youtube-on a sarokban a logó melett ott van hogy HU, ami gondolom a Hungary-t jelöli
2017. aug. 29. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert a "tartalom helye:" résznél Magyarország van beállítva. Ha más országot állítasz be, annak a jelét fogja a logó mellé írva.
2017. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*írni.
2017. aug. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és változik bármi is azzal, hogy megváltoztatom? Bocsánat hogy ilyen buta vagyok, de nem vagyok otthon ebben a témában
2017. aug. 29. 23:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán szoktam állítgatni, de tudomásom szerint abba változik így a yt ha átállítod más országra, hogy pl ajánlott videóknál (azok az ajánlások amik nem a feliratkozásaidból jönnek) az adott országban népszerű videókat fogod látni. Plusz a "felkapott" lista is a beállított országhoz kapcsolódik.
2017. aug. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ott semmi, de nekem USA van beállítva helynek. Csak azon változtat, hogy a felkapott vagy trending videók közt majd nem a magyarországon felkapottakat fogod látni, hanem a beállított helyét. A nyelvet szerintem nem is változtatja meg, mert a gépemen még mindig minden magyar. A telefonomon nem, de az egész telefonom angolra van állítva, szóval gondolom az azért angol. Ezen kívül nem tudom hogy bármi változna e ami a felhasználót érinti, de minden lehet. Mondjuk én folyamatosan a youtubeon lógok és még nem tűnt fel semmi más, szóval kétlem.
2017. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. aug. 30. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!