Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vegyek az egyik barátnőmnek?

Mit vegyek az egyik barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Nem a páromra gondolok, én is lány vagyok és ő is. Tudom, hogy én ismerem jobban, de mit ajánlanátok, mert én ajándékválasztásban valahogy nem tudok dönteni xD 14 éves lesz amúgy. A válaszokat előre is köszi :)

2017. szept. 5. 19:59
 1/2 anonim válasza:

Én anno barátnömnek 14. Szülinapjára egy albumot csináltam. Képeket ragaszgattam bele meg ilyenek. De ezt általában 18.ra szokták adni. Nem mondott semmit, hogy mit szeretne? Mondjuk amikor elmentetek vásárolni egy polora rámutatott h az tetszik neki stb... de ha valami személyesebbet szeretnél, akkor adj neki mondjuk egy képet aminek a képkeretét te csináltad meg. Vagy csinálj neki karkötőt, esetleg nyakláncot. Vagy egy üveget rakj tele olyan dolgokkal amit szeret, gondolok itt csokira, cukorra esetleg valami kisebb sminkre.

Remélem segítettem. 😊

2017. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wéber Bandi válasza:
Menjetek a 3D galériába! Ott együtt tudjátok tölteni a szülinapot és csomó szuper képet is lehet a festményekkel csinálni:)
2017. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!