Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egyedül érdemes elmenni bulizni?

Egyedül érdemes elmenni bulizni?

Figyelt kérdés
az összes barátom szűz ahogy én is és nem képesek eljönni velem bulizni csajozni....

2017. szept. 5. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Es attol h szuz vagy a buli oldja meg? Egy ejszakas kaland egy idegen novel akirol azt se tudod elotted kit pippantott le vagy tolta be neki...barmi szart elkaphatsz es csokkal is. Menjetek el szorakozni de ne a sex legyen az amiert mentek. Ha egy lany egy ilyen bulin szetteszi neked mit gondolsz hanynak tehette mar :) inkabb valami ismerosnel probalkozz v ismeros ismerosenel. Csajozni lehet. Nem muszaly ahhoz discoba mennetek a haverjaiddal. Menjetek el egy pubba vagy olyan helyre ahol van lehetoseg ismerkedni is akar. Pl ha van bowling palya v biliard stb. Par ital utan ha mar megereszkedik a nyelvetek tudtok ismerkedni es kozben jatszhattok is
2017. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

pont ezt akarom mondani hogy sehova nem jönnek el mindig a majd elmegyünk most nem jó most fáj a hasam most ettem meg ilyen fa szságokat kitalálnak

Az hogy meg hánynak tette szét engem nem zavar :D van gumi a világon :)

2017. szept. 5. 22:39
 3/3 anonim válasza:
Én el nem mennék egyedül bulizni, számomra a buli, szórakozás azt jelenti, hogy együtt töltött idő a barátaimmal:D még 2-en is rossz,nem még egyedül... 3 már aránylag elfogadható,4-5 fő jó, és 6-tól király akár a 10-20 főig is :D egyedül mi a francot csinálsz? Kivel beszelgetsz, iszol, nevetsz, hulyeskedsz? Hiába az új ismeretségek, velük nem vagy úgy el mint a barátaiddal:D
2017. szept. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!