Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nem kapok facebookon...

Miért nem kapok facebookon értesítést ha bejelöl valaki ismerősnek? És előfordulhat, hogy valaki be sem jelölt és nekem azt jelzi, hogy bejelölt?

Figyelt kérdés
Telefonon szokok facebookozni és nem kaptam értesítést már kétszer, hogy bejelölt valaki. Aztán felmentem a számítógépemen és ugye ott nagyobb a képernyő és mást is látsz mint a hírfolyam, és előjöttek a függőben lévő kapcsolatok. És kétszer találtam olyan embert, akiről nem is tudtam, hogy bejelölt. Az egyiket nemrég kitöröltem, és most nem tudom, hogy direkt bejelölt mégis, vagy csak valami hiba van. És azt sem tudtam megnézni, hogy mikor jelölhetett be. Volt olyan is, hogy valakit bejelölt és ő nem jelölt vissza ezért, visszavontam a jelölést, kicsit később meg elfogadta a jelölésem amit már töröltem. Hm..
2017. szept. 16. 14:23
 1/1 anonim válasza:
Helló. Igaz h régi a kérdésed de én azt gondolom h valószínű nem frissítetted a facebookot a google playwn. Mindig érdemes figyelembe venni. Pl a youtube működött akadózva laggolva. Felmentem a google playra frissítettem és megjavult. Mindig frissíts mindent amit kidob mert új funkciókat is tartalmazhat de ha nem frissíted megbolondulhat a rendszer.
jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!