Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Letiltanak nCoreon, ha az...

Letiltanak nCoreon, ha az egyik családtagomnak úgy segítek, hogy bejelentkezek az ő fiókjába és úgy seedelek, hogy csak 0fájl van? Azt írja, hogy seedel. Mert ritkán kapcsolja be a gépét.

Figyelt kérdés

2017. szept. 18. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor vegyen erőt magán, és szedjen össze 48 órányi seedet, 4 vagy 6 hete van rá. Ha van fiókod akkor nem léphetsz be máséba mert mindkettőt kitiltják.


A semmit amúgy sem tudod seedelni, előbb le kell töltened ugyanazt a tartalmat vagy megszerezned tőle.

2017. szept. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem lement :D pedig csak a torrentet szedtem le 0fájlt.. Kiprobálhatnád.
2017. szept. 18. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
khm egy évre a prémium ncore-ra kb annyiba kerül mint egyetlen lekalózkodott torrent szóval... értem én hogy sok pénz lenne megvenni minden filmet, minden játékot, könyvet, zenét de hogy ekkora csóróság van az durva
2017. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!