Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebook oldal "ellopva"?...

Facebook oldal "ellopva"? bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,

sajnos egy 10.000 likeos oldalon, mait én magam hoztam létre 2011ben tavaly bevettem egy embert akit megtettem magam mellé adminnak. A napokban úgy döntött, hogy én nem ütöm meg az oldal színvonalát - igen a saját oldalam színvonalát, és lefokozott moderátornak. Sajnos többszöri kérésre sem akar visszarakni az általom apalítottt oldalon, és még neki áll feljebb. Megtudom kérni a FB-kot valahogy hogy tegyenek vissza adminnak vagy szüntessék meg az egész oldalt, hiszen ha az enyém nem lehet ő se tarthassa meg!



2017. szept. 20. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, hogy értetlenkedek, de mi a kérdés? :)
2017. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hehe kérlek szépen az, hogy mi a teendőm ahhoz hogy ismét admin lehessek a sahját oldalamon :) van-e esélyem visszaszerezni?
2017. szept. 20. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!