Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jó youtubeos...

Hogyan legyek jó youtubeos anyagi finnaszírozás nékül?

Figyelt kérdés
Elég sok embernek gondolom már eszébe jutott hogy csináljon egy csatornát. De ha ugyanolyan lesz mint az összes korombelié (GGamplay GGamplay hátán) akkor nem lenne nézetségem. Szerintetek mit kéne tennem illetve miről csináljak videót?

2017. szept. 25. 17:13
 1/9 anonim válasza:

Az ötletek, a kreativitás és a lelkesedés a legfontosabb.

Akkor kezdj el videózni ha van valami amiről úgy gondolod, hogy érdemes megosztani másokkal. Ha tetszik az embereknek, és valóban értéket képvisel akkor majd támogatnak.

2017. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen ne legyél videós. Nincs ötleted, rossz a hozzáállásod és rossz helyen keresed a megoldást is.
2017. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Ha akarod birok vinni neked 200 feliratkozót :)
2017. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kösz srácok a bíztatást. Trollkodó szemetek ne kommenteljenek! A másodikra célzok 😉
2017. okt. 8. 10:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Hello, 3. vagyok, na mond a csatornád nevét :)
2017. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ez nem trollkodás. Nem tudod, hogy miről akarsz videót csinálni, nincs az égvilágon semmi közölnivalód, csak csinálni akarsz egy csatornát és azt várod, hogy jöjjön a nézettség. A nagy büdös semmire.


És akkor még azon gondolkodsz, hogy videózzál kevés pénzből, mikor sokkal alapvetőbb problémákat nem oldottál meg, például még azt sem tudod, mit akarsz művelni.


Ebből jön az, hogy elkezded, kiraksz 5-10 fantáziátlan videót, aztán abbahagyod, mert nem jön a nézettség. Mivel hogy eleve azért kezdesz bele, mert youtube sztár akarsz lenni. A nagy nézettséghez még egy jó ötlettel és jól kigondolt megvalósítással is évek kellenek, miközben a videós folyamatosan fejlődik, te meg már azon gondolkozol, hogy nulla energiabefektetéssel hogy kezdj a csúcson.

2017. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
3. vagyok. lehet többre viszi mint azok a hülye powáék :D Majd ha lesz video, szolj, érdekel mit alkotsz :)
2017. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat már van ötletem miről videózzak de csak 9.-ben fogom kezdeni, mert a szüleim TALÁN nem fognak már annyira szorosan fogni. Meg valszeg nem fogjátok tudni, hogy én vagyok, mert álnéven fogom csinálni. És nem lájkvadász csicska szeretnék lenni vagy "youtube sztár" vagy ilyesmi hanem tényleg értelmes dolgokat fogok csinálni.
2018. okt. 18. 17:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Fú de cringe ezt visszaolvasni... Nos, 2. Mostmár úgy gondolom hogy neked van igazad 100%ban habár én pont amiatt tettem ki ezt a kérdést, hogy inkább ne rakjak ki semmi szart mintsem hogy azt az 5-10 fantáziátlan videőval kínozzam a nézőket (ahogy emlékszem...) De ja yt sztárnak lenni csak úgy a semmiből tenyleg felesleges, mindjuk azért a csúcs tutira nem volt a célom
2021. szept. 9. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!