Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Légfegyvert akarok beszerezni,...

Pinyő20 kérdése:

Légfegyvert akarok beszerezni, de hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinéztem magamnak egy Sig Sauer MPX légfegyvert a combat-zone.hu-n és hát elég borsos az

ára. Néztem youtube-on, hogy magyarok milyen külföldi websiteokat ajánlanak AIRSOFTRA, de

légfegyverekre nem nagyon találni ilyen ajánlást.


Szóval a kérdésem...van-e ilyen külföldi webshop, ami megbízható és ahol be is van vizsgálva

a fegyó, továbbá tudom, hogy U.S.A.-s cucc és ezért a szállítás is borsosabb lenne(avagy nincs

is Amcsiból, ezt nem tudom) és hogy egyáltalán megérné-e rendelni ilyet külföldről, avagy

ha itt veszem meg az sokkalta egyszerűbb?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. szept. 27. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is azért nem találsz semmit mert bár minden airsoft légfegyver, de nem minden légfegyver airsoft. Légfegyvernek az önvédelemre használatos szerszámokat hívjuk.

Másodszor ne rendelj e combatzoneról, mert kihasználják a kezdők tudatlanságát akarva vagy akaratlanul. Vannak magyar airsoft boltok, de csak 3-t szokás ajánlani közülük. Ezenfelül sokkal drágábbak mintha külföldről rendelnél.

Az euból rendelj így nincs se extra adó se vám. A szállítást meg akár ingyen is le lehet tudni.

Fegyvert a taiwanguról meg a gunfireről szokás szerezni. Én az előbbiből.

Kezdőknek a cyma Ak vagy M4 sorozatot szokás ajánlani. Az 520 vagy 522, 76 euró. Pár tár gyorstöltő, minőségi bb-t (Ne is JÁtSZ HA Nem A LEGJOBB Bb-d) van mert közveszélyesnek számítasz onnan. Ez G&G vagy Specna arms válaszd a 0,25 öset kezdésnek.

Szemüveg és így kb meg is van a 100 euro ingyen szállítás. 30000 forint. Ehez már csak narancs kendő vagy láthatósági mellény meg kék és piros karszalag kell. Olvasd el a MASZ-t a softair webolfalán és ok vagy.

2017. szept. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de én nem Airsoft fegyót szeretnék, hanem kimondottan légfegyvert,

4,5-ös fém golyókkal, és semmiféleképp sem csőtörőset meg olyat, ami egy

sima vadászstukihoz hasonlít.

Olyan kinézetűre vágyom mint a Sig Sauer MPX, de olyat máshol nem láttam konkrétan EU-s boltban, asszem csak az evike.com-on, de ott meg 95 dolcsi lenne csak a szállítás(és persze Californiában tanyáznak) ami elég drága.

2017. szept. 28. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Elnézéstkérek félreértelmeztem.


Ez esetben én a helyedben megnézném a férfiasjátékok webáruházát meg a zöldpontét. Nem tudom találsz-e bármit is, de egy próbát megér.

2017. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gunfire-n az airguns menüpont alatt 4.5 mm-es légfegyverek vannak. Pl ez egy sig 226 replika: [link]
2017. okt. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja bocs, azt hittem pisztoly kell. De van mac-10 meg uzi replika is.
2017. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de megkockáztattam és berendeltem a

Combat-Zoneról...hát nem bántam meg! :)

Nagyon állat fegyó ez az MPX, úgyhogy megérte abszolúte!

Nem tudom miért írtad, hogy megbízhatatlanok kedves első kommentelő

de egyáltalán nem azok. Mindig segítettek, rendelés miatt is

felhívtak, szóval jók a tapasztalatok.

2017. okt. 9. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!