Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Legjobb Teen Wolf fanfiction?

Legjobb Teen Wolf fanfiction?

Figyelt kérdés
Olyan fanficet keresek, ami jól van megfogalmazva, részletes és több része van. A karakterek pedig olyanok, mint a sorozatban, ergo a személyiségük és a beszédstílusuk is hasonlít. Előre is köszi a válaszokat! :)

2017. okt. 1. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Amilyet te keresel az kicsit nehezebb.

Mert mivel ezek "fanfic"-ek és a FAN-on van a hangsúly. Tehát rajongók által teremtett helyzet/érzelmek

valószínűleg meg fogják változtatni a karaktereket sok téren.

2017. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen persze, ezzel tisztában vagyok. Olyanra gondoltam, hogy például, ha az egyik karakter nem túl beszédes, akkor az ne akarjon hirtelen mindenbe belekotyogni, vagy mondjuk ne legyen tele fárasztó poénokkal, mert ez a sorozatban sem volt így (olvastam már ilyet ezért mondom. Csak legyen olyan, ami nincs tele helyesírási hibával és a történet izgalmas és kidolgozott.


(Kis kitérő: a 6B-ben most Maliával is ez történt. Ő eleinte egy magának való, erős, magabiztos lány volt, aki nem bízott senkiben és nem félt nekimenni senkinek. Viszont most a végén olyan lett, mint egy átlagos amerikai tinilány, akire ha ránéz egy srác (Scott), akkor egyből elolvad és a karjaiba omlik... Nekem ez így már egyáltalán nem hasonlított a vérpréri Maliára.)


Köszi a választ, várok még azért. :D

2017. okt. 14. 16:58
 3/3 anonim válasza:

Én jót eddig csak stereket olvastam. Igazából nem jót is, úgyhogy mindegy is. Ha nem idegenít a téma:

[link]

Szerelmes vagyok abba ahogy ír. Van vagy 250 sztorija (rövidebb-hosszabb, +18 vagy csak könnyed romantika, szóval minden)


Merengőn

[link]

Vagy szintén mellonstól

Derek tűzoltó őrületes pitéje

Én ezeket élveztem nagyon

Remélem tudtam segíteni. ❤

2020. márc. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!