Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen kaját és üdítőt vigyek...

Milyen kaját és üdítőt vigyek osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
már voltam párszor,csak ,én általában szenyákat vittem de azok a végén tök undik lesznek meg szét nyomódnak stb..tudtok valamit amit esetleg vihetnék??jahh amúgy esztergomba és visegrádra megyünk..
2010. máj. 29. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is ott voltunk múlt hét pénteken. :)Én ásv.vizet vittem,meg egy kis energiaitalt,kajának meg szenyát.Meg vittem kekszet.Mást nem.De nálunk mindenki szendvicset hozott,mást nem nagyon lehet. Amúgy te hány éves vagy?? Én 13/L
2010. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én is..:D
2010. máj. 29. 11:21
 3/6 anonim ***** válasza:
én azt csináltam amikor legutóbb mentünk, hogy ilyen kis szendvicsdobozban vittem és akkor nem nyomódott össze meg nem kenődött szét meg semmi :D De vihetsz ilyen zacsis croissant-t is vagy péksütiket, az kevésbé undi ha szétnyomódik :D
2010. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem nincs dobozom..:(

a croissant meg nem szeretem..:S

2010. máj. 29. 11:51
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor tedd a táskád tetejére, hogy ne nyomódjon szét. és ne üdítőt vigyél, hanem vizet, mert az oltja a szomjat is. jó szórakozást!:)
2010. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi

köszi:)

2010. máj. 29. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!