Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Értelmes tagok starityn?...

Értelmes tagok starityn? Legnormálisabb moderátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sok helyen láttam, hogy mennyire szidjátok az oldalt es egyre kevésbe népszerű. Szerintetek mit lehetne tenni ez ellen? Esetleg új moderátorok, fórum-chat vagy ilyesmi? Kik azok a tagok, akiknek szoktátok olvasgatni a hozzászólásait, ha meglátjátok? Ki a legnormálisabb moderátor, akivel lehet beszélgetni? Beyla, Courtney és pár régebbi tag hová tűnt, ki lettek tiltva?


Bocsi, hogy ilyen minden lében kanál vagyok, de régebben nagyon szerettem az oldalt, habár csak 3 éve vagyok fennt, szóval nem is tőzsgyökeres úgymond...Olyan kevés értelmes, jó közösség van.



2017. okt. 23. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

A moderátorokkal eléggé hadilábon állok, talán még _ToTo_ a legnormálisabb, a többségük az utóbbi időben annyira nevetségesen hisztis és átgondolatlan viselkedésű lett, hogy az valami borzalom. Már-már vissza is élnek a hatalmukkal.

Személy szerint Glamster magatartásával/munkáival vagyok a legelégedetlenebb, a cikkei igénytelenek és többnyire nem tartalmaznak értelmes témát, csak ostoba életviteles nyavalygásokat, amik 13 év felett szerintem nem sok embert fognak meg, amikor meg valaki felveti neki, hogy írhatna már normális témákról vagy befejezhetné önmaga ismétlését, akkor leáll vitatkozni és gúnyolódni a hozzászólókkal, akik meg tiltásra kerülnek, ha visszaszólnak neki, mert ugyebár moderátorral akkor se lehet kötözködni, ha az illető bunkón viselkedik... :D Ha a moderátori gárdán változtatnának, én őt szelektálnám ki elsőnek.


A másik probléma, hogy a cikkeket vagy másik oldalakról másolják tévesen, vagy olyan jelentéktelen idiótaságokról nyomnak ki 7-8 írást, ami egy adott sztár legnagyobb fanatikusain kívül nem érdekel senkit vagy nevetséges forrásokra támaszkodnak - mondta egy névtelen barát, stb. Nincsen hírérték és igényesség a megjelenő cikkekben, továbbá változatosság se. A nagyon felkapott kis tucat sztárok minden mozzanatáról tudósítanak, de nem annyira felkapott sorozatok szereplőiről, ázsiai zenészekről, rock zenészekről vagy metál zenészekről, szinte semmi se érkezik.


Beyla úgy tudom, le lett tiltva, amit nagyon sajnálok, mert a kevés, értelmes tag közé tartozott...

2017. nov. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%

Sajnos aligha látok rá esélyt, hogy le lesznek cserélve a moderátorok, kifejezetten hajlik az oldal az igénytelenség felé.


Őszintén szólva egyik moderátor sem szimpatikus, mert vagy el vannak szállva maguktól, vagy kétszínűek és előítéletesek. Bár ha jobban belegondolok, az egyetlen moderátor, akit mégis kedvelek az Lindsay019, ha problémám van inkább hozzá fordulok.


Beyla tiltása óta egyre csak szaporodnak a fanatikus demilovátó és miegymás rajongók, akik nem képesek elfogadni mások korrekt véleményét, vagy mindenki olyan, mint a savanyúkáposzta (bár az ő "idejében" is voltak bőven). Ezért is töröltem magam onnan, elegem van a folytonos elvakultságból és/vagy negativitásból. Undorodom a tagoktól és a moderátoroktól egyaránt.

2017. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!