Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ozora fesztivál tényleg olyan...

Ozora fesztivál tényleg olyan veszélyes, mint amilyen híre van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az nem Ozora, hanem O.Z.O.R.A drogfesztivál. Semmi köze a településhez. Egyébként a NAV is elkapta a szervezőket.

[link]

2017. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2017. okt. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazi fesztivál, extrémek (tele tetoválásokkal, fül- és orrkarikával, rengeteg droggal), főleg külföldiek (hollandok, britek). Zene nem jellemző, van, de színpad nincs.
2017. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem. utolsó meg ne irjon már hatalmas baromságokat :D

sziget, balaton sound veszélyesebb

2018. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Aki szeret drogokkal révülni, aztán más tudatállapotba kerülni, azoknak való. A zene monoton, az emberkék zombik, mi ebben a jó, nem tudom.
2018. jan. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, baromság amit írsz. Biztos vagyok benne, hogy még nem voltál ozoran. Ott bármelyik pillanatban nagyobb biztonságban éreztem magam, mint mondjuk szigeten.. sokan családdal, gyerekekkel, kutyával mennek..
2018. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!