Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SZJG rajongók, mi az, ami...

SZJG rajongók, mi az, ami tetszett a könyvben? Mi a véleményetek arról, ha tv sorozat vagy amatőr YouTube-ra feltöltött sorozat készülne a könyvből?

Figyelt kérdés

Én fiú létemre szeretem a Szent Johanna Gimit. Mivel nemrég fejeztem be a gimit,nyáron újra elővettem és rengeteg emléket eszembe juttatott. Én a könyv humorát szerettem, meg azt,hogy a főhős mindennapjait leírja naplószerűen. :)

Már sokszor elgondolkodtam azon,hogy mi lenne,ha TV v. YouTube-ra feltöltött sorozat lenne a könyvből. Ha TV-ben nem is,de egy "amatőr,rajongó" csapat készíthetne ebből sorozatot. Mint a Középsuli c. sorozat,ami a Youtube-on megy.



2017. okt. 30. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon tetszik, bár még csak a 7. rész végén tartok. Szerintem egy könyvben nagyon fontos, hogy szórakoztató legyen, és a szereplők is "ugyanolyanok" maradjanak (pl. Virág ne legyen hirtelen ötös tanuló, Ricsi ne szólítsa Renit "Reninek", Dave és Macu ne szokjon le a telefonmániáról stb.)

Szerencsére mind megvan az SZJG-ben, ezért (és másért is) nagyon jó könyv.

Filmben nem tudom milyen lenne, de én 100%-ra várom!!!

2017. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fú, imádnám ha a SzJG-ből TV-s sorozat készülne, sőt részt szeretnék venni az elkészítésében. Engem amúgy is nagyon érdekel a filmes világ és nagyon szerettem a könyvet mikor olvastam.
2017. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
középsuli szint? elég gyatra lenne
2018. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Először is imádom a Szent Johanna Gimit, a kedvenc könyvsorozatom, kb. 8x olvastam el, imádom!

Minden, de minden tetszik benne, annyira jó, hogy el sem tudom mondani!!!

Az viszont nem lenne jó, ha sorozat vagy film készülne belőle, mert elvenné a könyv varázsát, és mivel kevesen szeretnek olvasni, ezért mindenki csak azt nézné. Senki nem lehetne ugyanolyan, mint a könyvben, semmi nem leutánozható. Egyszerűen ez úgy jó, ahogy van.

2018. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Imádom a Szent Johanna Gimis és még csak most fejezem be a 6. részét. Én is gondolkodtam filmen belőle és szerintem jó ötlet
2018. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja és igen. Én nagyon szívesen részt vennék a forgatásban, sőt szívesen szerepelnék is benne.
2018. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!