Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hány évesen kezdtetek el...

Hány évesen kezdtetek el bulizni? Házibulikra vagy szórakozó helyekre jártatok szívesebben? Milyen gyakran mentetek? Nagy baráti társasággal vagy csak 1-2 emberrel mentetek? És már fiatalon ittatok alkoholt, vagy inkább csak nélküle buliztatok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
16. Változó, voltak időszakok mikor szórakozóhelyekre, vagy beülés helyekre, meg volt amikor házibulikba. Nagy baráti társasággal mozogtam akkoriba. Igen ittunk alkoholt is.
2017. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hmate1996 válasza:
100%

Én 14 éves koromban jártam először komolyabb bulikba, akkor még alkohol nélkül és rabja lettem :D

15 évesen kezdtem el inni és úgy bulizni, de csak havi 1-2 alkalommal. Most 21 éves vagyok, nem lettem alkoholista, sőt egyetemre járok. Tök rendszertelenné vállt ez a buli kérdés. Van egy hónapban, hogy 4 szer megyek és van hogy 2 hónapig egyszer sem.

2017. nov. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én most kezdtem nyárom és 16 éves vagyok, és szórakozóhelyre járunk legtöbbet, de csak havi 1x a suli miatt. Iszunk alkoholt, van amikor sokan megyünk de volt példa, hogy csak 3-an.
2017. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%

Én 13 évesen kezdtem egyből piával, azóta is járok havi egyszer, diszkóba nem szoktam, csak házibulikba vagy utcai összejövetelekre.

16/L

2017. dec. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 évesen az utcán ittam először 5-6 haverommal, először házibuliban is 15 évesen voltam. Inkább házi, azokon születnek a legjobb emlékek XD
2018. febr. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!