Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok ötleteket adni?

Tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz kistesóm negyedik szülinapja, és úgy gondoltam, én egy szülinapi bulit adnék neki ajándékként.

A barátait szeretném meghívni. Lesznek fiúk, lányok. A lányok ízlését még eltalálom, de a fiúkéról fogalmam sincs. Gondoltam lovaglásra is (nekem van egy lovam, és ismerősünknek meg van pónija, így gondolom mindenki megtalálja a magának szimpatikusat), esetleg medencézésre, trambulinozásra, kézműveskedésre. Az ennivalókat, innivalókat, sütiket mamával majd megcsináljuk. Van még ötletetek, hogy milyen program lehetne még?(persze ezek nem sorrendben lennének, hanem kinek mihez lesz kedve, egyedül a lovaglás lesz időhöz kötve, hogy ne legyen nagyon meleg nekik)

Ha esetleg van fiú tesótok(4 év körüli), elmondanátok ők miket szeretnek?


2017. dec. 5. 10:27
 1/2 anonim válasza:

Nekem nincs kistesóm, de esetleg találhatnál ki nekik játékot, amiben mindenki játszik nyereményekért. Nekem pl régen nővérem azt találta ki, hogy csinál kis kártyákat amin találóskérdések és vicces feladatok vannak (pl ami nagyon megragadt h egyik lánynak szerelmet kellett vallani egy plüssmacinak). Aki helyesen válaszol, vagy jól csinálja meg a feladatot az húzhat egy sapiból valamit. Kis apró csokik, cukrok, nyalókák, rágók voltak benne.

Korosztályhoz kell igazítani, de tény hogy nálunk nagyon jó hangulatot csinált. Nekem ez azthiszem a 10. szülinapomon volt.

2017. dec. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tetszik az ötlet! :)
2017. dec. 7. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!