Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kik lennének a Magyar YouTube...

Kik lennének a Magyar YouTube legnyomasztóbb jelenségei?

Figyelt kérdés
Írjatok olyan videósokat, konkrét érvekkel, és véleménnyel, akár személyesen átélt dolgok után, akik szerintetek valamilyen formában nyomasztó, kellemetlen viselkedésűek, vagy bizonyos okokból nyugtalanítóak, esetleg a tényleg kiborító cancer kategóriába sorolhatók. Nemtől, kortól függetlenül jöhet bármilyen videós. Személyes történeteket is leírhattok, evvel kapcsolatban, ami mondjuk PlayIT, vagy Ovs-en történt veletek.

2017. dec. 14. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Dancsó maga a rák.
2017. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%

Dancsó

Sokan szeretik de engem irrtitál hogy gázsi így, gázsi úgy, mit csinál ez a gázsi, menő vagyok mert van pénzem és olyan rondán beszélek meg menő vagyok mert mindenkit gázsinak hívok stb

Öntelt paraszttt...akarom mondani egy unszimpatikus alak akinek régen jó videói voltak de tudott rendesen és kulturáltan beszélni , viselkedni. Emellett nem szeretem azért se mert szerintem Pamkutyáék érdemelnék meg a több feliratkozót , még ha most tényleg nekik is van a legtöbb

2017. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Thevr


Szabyest

2017. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Filmkiller zoli:

Pl mert Bud Spencer halalan karorvendett. De meg lehetne sorolni a dolgokat.


Molnar kiki:

Leszolja azokat akik keveset donatelnek neki, de a lista itt is vegtelen.


Photoboy:

40 eves meleg, ingyenelo, alkoholista luzer


Vka vlog:

Mondjuk nala enyhito korulmeny, hogy nincs 80as iq-ja se.

2017. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Harmadik nem tudom mi a bajod a TheVRal.Nagyon tudnak. És nem pestiek mint a legtöbb youtubeos.
2018. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!