Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 17 évesen még csatlakozhatok...

17 évesen még csatlakozhatok cserkészethez vagy már túl idős vagyok hozzá?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 21:16
 1/4 anonim válasza:
100%
Csatlakozni sosincs késő ;) csak nyugodtan csatlakozz nem bánod meg :D lesznek külön programok a te korosztályodnak is :D
2017. dec. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Ha te esetleg cserkész vagy, tudnál róla pár szót mondani, hogy milyen?
2017. dec. 17. 12:19
 3/4 anonim válasza:
100%

Azt mondanám hogy a világon a legjobb közösség. Mindenki nagyon megértő, elfogadó és kedves. A progeamok nagyon jól meg vannak szervezve. Rengeteg lehetőség és utazás vár. A nyári táboroknál vagányabb és élvezetesebb tábort ritkán találni. Sok ismerősre és barátra tehetsz szert. A felnőtt vezetők nem néznek és bármivelyen problémával fordulhatsz hozzájuk segítségért. A cserkészet célja nevelni valami újat érdekeset és hasznosat tanítani, tanítani az életr. Amit te kell adj az csupán pár apró dolog: heti 1,5-2 óra a szabad idődből 10 nap a nyaradból kb 3-4 hétvége nagy adag mosoly.

Ha ezek 3/4 ét sikerül akkor még 82 (én nem vagyok 82 de már nem bántam meg hogy csatlakoztam) éves korodra sem fogod megbánni hogy elkezdted ;)

2017. dec. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bármi egyéb kérdésed van keress nyugodtan
2017. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!